Dziś jest 24 stycznia 2020 r., imieniny Felicji, Rafała

Aktualności

Archiwum aktualności

 Ustawienia 

Kategoria: Wszystkie
Aktualności: ostatnie 10

Awaria sieci wodociągowej

Informujemy, że w Raszewie Dworskim wystąpiła bardzo poważna awaria w sieci wodociągowej, która skutkuje brakiem wody w miejscowościach obsługiwanych przez SUW Raszewo, tj.: Raszewo Dworskie, Raszewo Włościanskie, Garwolewo, Nowy Boguszyn, Gawarzec Górny, Gawarzec Dolny, Stobiecin i Osiek.

Informacja o sesji Rady Miejskiej

Mieszkańcy Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą, uprzejmie informuję, że w dniu 29 stycznia 2020 r. (tj. środa) o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Czerwińsku nad Wisłą odbędzie się XIII Sesja Rady Miejskiej w Czerwińsku nad Wisłą kadencji 2018 – 2023.

Dzień Babci i Dziadka w Grodźcu

Zapraszamy do fotorelacji ze szkolnej uroczystości, która odbyła sie 21 stycznia 2020 r. w Szkole Podstawowej w Grodźcu.

Informacja

Dyrektora Okręgowego Urzędu Górniczego w Warszawie dotycząca zasad wydobywania piasku i żwiru oraz wykonywania robót geologicznych

Ogłoszenie o przerwie w dostawie energii elektrycznej

Energa Operator informuje, że w związku z wykonywaniem prac remontowych na urządzeniach elektroenergetycznych wystąpią przerwy w dostawie energii elektrycznej w miejscowości Czerwińsk nad Wisłą.

Komunikat dla przedsiębiorców z terenu Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą

Zapisy nowej ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach objęły także osoby prowadzące firmy. Według jej zapisów, rada gminy nie ma obowiązku uwzględniania w systemie gospodarki komunalnej wszelkiego rodzaju firm funkcjonujących na terenie gminy, a to oznacza odbiór tylko od osób prywatnych. W związku z tym przedsiębiorcy powinni sami sprawdzać, jaką uchwałę w tym zakresie podjęła ich gmina i dostosować się do jej zapisów.

Uroczystość z okazji odzyskania praw miejskich przez Czerwińsk nad Wisłą

1 stycznia 2020 r. po 150 Czerwińsk nad Wisłą odzyskał należne mu prawa miejskie. Z tej okazji 19 stycznia 2020 r. odbyły się uroczyste obchody zainaugurowane mszą św. bazylice pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie w Czerwińsku nad Wisłą koncelebrowaną przez biskupa pomocniczego diecezji płockiej Mirosława Milewskiego oraz księży proboszczów z terenu Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą.

Życzenia

Z okazji Dnia Babci i Dziadka

Konkurs plastyczny KRUS

Zapraszamy dzieci do udziału w 10. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz”

Od 1 stycznia 2020 r. PIT, CIT i VAT zapłacisz na mikrorachunek podatkowy

Przypominamy, że od 1 stycznia 2020 r. PIT, CIT i VAT zapłacisz do urzędu skarbowego wyłącznie na indywidualny rachunek podatkowy, tzw. mikrorachunek podatkowy.


Dane teleadresowe gminy

Urząd Gminy Czerwińsk nad Wisłą
ul. Władysława Jagiełły 16, 09-150 Czerwińsk
tel.: (24) 231-58-61
fax: (24) 231-51-99
e-mail: urzad@czerwinsk.pl

Numer konta bankowego:
Vistula Bank Spółdzielczy
49 9011 0005 0260 0459 2000 0010

Biuletyn Informacji Publicznej
http://czerwinsk.bipgmina.pl/

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
https://czerwinsk.eboi.pl


© 2006 - 2015 Urząd Gminy Czerwińsk nad Wisłą
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl
Aktualizacja techniczna: INFOSTRONY - MONIKA MILLER, e-mail: monika.sowa@infostrony.pl